Urnik / Lokacije

Urniki On-line VADBE

Pridružujemo si pravico do spremembe terminov vadbe.

Urniki in lokacije v letu 2019/20

Urniki, ki so potrjeni iz strani šole. Judo Akademija si pridržuje pravico do spremembe terminov vadbe glede na vpis otrok.

OŠ A. T. Linharta

Dan: PETEK

Ura: 12:30 - 13:15 1. in 2. razredi

13:15- 14:00 starejši

Pričetek: 20.9.2019

PŠ Besnica

Dan: ČETRTEK

Ura: 13:45 - 14:30

Pričetek: 19.9.2019

OŠ Bistrica

Dan: PONEDELJEK

Ura: 14:00- 14:45

Pričetek: 7. OKTOBER

OŠ Davorina Jenka

Dan: ČETRTEK

Ura: 13:30 - 14:15 1.razredi

14:15 - 15:00 2.razredi

15:00 - 15:45 starejši

Pričetek: 19.9.2019

PŠ Duplje

Dan: TOREK

Ura: 14:30 - 15:15 vsi


Pričetek: 17.09.2019

OŠ Franceta P.

Dan: PETEK

Ura: 15:00 - 15:45


Pričetek: 20.9.2019

OŠ F. S. Finžgarja

Dan: TOREK

Ura: 12:15 - 13:15


Pričetek: OKTOBER

OŠ Jakoba Aljaža

Dan: PONEDELJEK

Ura: 12:50 - 13:35 1.razredi

13:40 - 14:25 3. raz in starejši

14:30 - 15:15 2.razredi

Pričetek: 16.9.2019

OŠ Križe

Dan: PONEDELJEK

Ura: 15:15 - 16:00


Pričetek: 7. OKTOBER

OŠ Matija Čopa

Dan: SREDA

Ura: 15:15 - 16:00


Pričetek: 2. OKTOBER

OŠ Matije Valjavca

Dan: SREDA

Ura: 13.00 - 13.45 1. in 2. raz

Dan: PONEDELJEK

Ura: 15.15 - 16.00 3. in starejši

Pričetek: 2. OKTOBER

PŠ Mavčiče

Dan: ČETRTEK

Ura: 16:00 - 16:45

Pričetek: 3. OKTOBER

OŠ Naklo

Dan: SREDA

Ura: 14:15 - 15:00

Pričetek: 18.9.2019

OŠ Orehek

Dan: ČETRTEK

Ura: 14:50 - 15:35

Pričetek: 3. OKTOBER

OŠ Predoslje

Dan: TOREK

Ura: 14:45 - 15:30 1. in 2. razredi

15:30 - 16:15 2.skupina

Pričetek: 17.9.2019

OŠ Staneta Žagarja

Dan: TOREK

Ura: 13.00 - 13.:45

Pričetek: 1. OKTOBER

OŠ Šenčur

Dan: SREDA

Ura: 14:00 - 14:45 2. in starejši

14:50 - 15:35 1. razredi

Pričetek: 2. OKTOBER

OŠ Tržič

Dan: TOREK

Ura: 12:20 - 13.:05

Pričetek: 1. OKTOBER

OŠ Žirovnica

Dan: PON

Ura: 12:30 - 13.:15

Pričetek: 7. OKTOBER

Vojašnica

Dan: TOREK in ČETRTEK

Ura: 17:00 - 18:30 mlajši

18:30 - 20:00 starejši

Pričetek: 3. SEPTEMBER

Urniki in lokacije v letu 2018/19

Objavljeni urniki trenutno niso še potrjeni iz strani šole in se nanašajo na lanko leto. O aktualnih urnikih boste obveščeni po elektronski pošti, plakatih in latakih na šolah (predvidoma do 15.9.2019).

OŠ A. T. Linharta

Dan: PETEK

Ura: 12:00 - 12:45 1.skupina 12:45 - 13:30 2.skupina

PŠ Besnica

Dan: ČETRTEK

Ura: 12:45 - 13:30 1.skupina 13:30 - 14:15 2.skupina

OŠ Bistrica

Dan: PONEDELJEK

Ura: 13:30 - 14:15

OŠ Davorina Jenka

Dan: SREDA

Ura: 15:15 - 16:00 1.skupina 16:00 - 16:45 2.skupina

PŠ Duplje

Dan: TOREK

Ura: 13:15 - 14:00 1.skupina 14:00 - 14:45 2.skupina

OŠ Franceta P.

Dan: PETEK

Ura: 13:15 - 14:00 1.skupina 14:00 - 14:45 2.skupina

OŠ Jakoba Aljaža

Dan: TOREK

Ura: 12:15 - 13:00 1.skupina 13:00 - 13:45 2.skupina

OŠ Matija Čopa

Dan: SREDA

Ura: 14:30 - 15:15

PŠ Mavčiče

Dan: ČETRTEK

Ura: 14:30 - 15:15 1.skupina 15:15 - 16:00 2.skupina

OŠ Naklo

Dan: SREDA

Ura: 12:15 - 13:00 1.skupina 13:00 - 13:45 2.skupina

OŠ Orehek

Dan: ČETRTEK

Ura: 14:30 - 15:15 1.skupina 15:15 - 16:00 2.skupina

OŠ Predoslje

Dan: TOREK

Ura: 14:15 - 15:00 1.skupina 15:00 - 16:45 2.skupina

OŠ Šenčur

Dan: TOREK

Ura: 14:15 - 15:00

OŠ Tržič

Dan: PONEDELJEK

Ura: 12:15 - 13:00 1.skupina 13:00 - 13:45 2.skupina

OŠ F. S. Finžgarja

Dan: TOREK

Ura: 12:15 - 13:15

Vojašnica

Dan: TOREK in ČETRTEK

Ura: 17:00 - 18:30